Agencja eventowa MAKATA to połączenie szerokiego doświadczenia z kreatywnością, otwartością na nowe rozwiązania i bezkompromisowym perfekcjonizmem.

Jesteśmy przekonani, że zamiłowanie do tego co się robi jest bezpośrednio powiązane z efektywnością i jakością wykonywanych usług. Dlatego do naszego zespołu dołączają tylko prawdziwi pasjonaci, którzy tak jak my kochają swoją pracę i angażują się w nią co najmniej w 100%.

Mamy doświadczenie w organizacji imprez, konferencji, uroczystych gal, koncertów, bankietów, imprez tematycznych, otwarć obiektów, premier samochodowych, imprez integracyjnych, eventów plenerowych i w centrach handlowych oraz innych, niestandardowych przedsięwzięciach wymagających indywidualnych rozwiązań. W ramach oferowanych usług zapewniamy kreację, opracowywanie scenariusza, zapewnianie atrakcji, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia i scenografię, jak również pełną logistykę i koordynację podczas samego wydarzenia.

Nasz zespół każdego roku obsługuje kilkanaście polskich i zagranicznych marek realizując na ich potrzeby szyte na miarę strategie eventowe.

Newsletter

Zapisz się do newslettera MAKATA, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat naszych produkcji.

Adres

Zapraszamy do kontaktu z nami

ul. Mińska 14 lok 1
03-808 Warszawa
biuro@makata.com.pl

Kontakt

Jacek Żerdziński

EVENT DIRECTOR

tel. +48 728 322 097

jacek@makataevent.com.pl

Dominika Boszko

OFFICE MANAGER

tel. +48 537 790 006

biuro@makata.com.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

tel. +48 604 417 721

pr@makataevent.com.pl